Держава Павла Скоропадського

28.04.2023
28.04.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Регіональний центр наукових досліджень запрошує містян на "Історичний лекторій", який відбудеться у п'ятницю, 28-го квітня і почнеться о 14.00 у приміщенні освітньо-культурного простору "Гончаренко центр".

Тема зустрічі: "Держава Павла Скоропадського" обрана невипадково, адже саме наприкінці квітня виповнюється і 78 років від дня смерті гетьмана Павла Скоропадського, одного з лідерів та ідеологів монархічного гетьманського руху. Свого часу - 29 квітня 1918 року, - Гетьман прийшов до влади і порбув на чолі Української Держави сім з половиною місяців - поміж двома періодами УНР.

Скоропадського називають однією із найсуперечливіших постатей на чолі країни – він мав і державотворчі успіхи, і припустився серйозних помилок. Про роль і місце Павла Скоропадського в українському минулому, погляди гетьманців щодо моделі правління та інше запрошуємо дізнатися під час історичного лекторію від спікера - історика Сергія Мілютіна.

Щоб завітати на лекцію, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/btVEMc - і без нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".


Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!