​Всесвітній день скрапбукінгу

02.05.2023
02.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У вівторок, 2-го травня Кропивницький відзначатиме Всесвітній День скрапбукінгу. З цієї нагоди освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" готує відразу кілька цікавих заходів, і запрошує бажаючих долучатися.


Зокрема, запланована Виставка-продаж робіт майстринь та майстрів, котрі захоплюються цим мистецтвом, а також можливість для відвідувачів придбати матеріали для скрапбукінгу від студії "Амелі", і серія безкоштовних майстер-класів зі скрапбукінгу для дорослих.

"Скрапбукінг - це такий вид мистецтва, котрий починався із оформлення сімейних фотоальбомів із використанням газетних вирізок, малюнків та інших пам'ятних дрібниць. Зараз у техніці скрапбукінгу оформлюють і книги, і особисті щоденники, і блокноти, листівки, конверти, та подарункові коробки. Це захоплення дозволяє перетворити звичайні побутові речі в витвори мистецтва або створити оригінальні подарунки!", - каже арт-кураторка проекту Юлія Довгейко.

За словами пані Юлії, містяни можуть завітати у вівторок, 2-го травня з 14.00 у Гончаренко центр та побачити виставку робіт майстрів та майстринь, котрі створюють гарні речі у техніці скрапбукінгу, а також взяти участь в одному з трьох майстер-класів. Вхід на заходи вільний, але на майстер-класи потрібна обов'язкова попередня реєстрація, щоб організатори підготували місця для учасників і учасниць.
Зацікавилися? Тоді реєструйтеся до участі! Ви можете взяти участь у події як майстер або майстриня, і представити на загал свої роботи. Або ви можете завітати на виставку, подивитися, навіть придбати якісь матеріали та взяти участь у майстер-класах. Заповнюйте анкету https://7xro.short.gy/Qwk7tX - і чекайте на запрошення до участі, яке прийде у вигляді повідомлення у Вайбері. Якщо у вас є питання щодо участі - пишіть, або телефонуйте Юлії: 0 (66) 433 02 68

Гончаренко центр працює за адресою: вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі з вивіскою "Сушимастер" з правого боку, під вивіску "Гончаренко центр"). Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!