​ЗСУ захищають дітей, діти дякують малюнками!

23.05.2023–31.05.2023
23.05.2023–31.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" разом із розважальним центром "Portal Park" та соком "Радішка" запрошує діток із вимушено переміщених родин, які переїхали до Кропивницького, подякувати Збройним силам України, котрі боронять їхній світ, і намалювати їм малюнки.

Організатори акції пропонують діткам віком від двох до п'ятнадцяти років намалювати вітальні листівки \ малюнки на тему
"ЗСУ захищають дітей, діти дякують малюнками!" для тих чоловіків та жінок, хто служить у лавах Збройних Сил України. Як подяку за малюнки учасники та учасниці акції отримають сертифікати на безкоштовне відвідування від дитячо-розважального центру «PORTAL PARK», а також соки від ТМ "Радішка": Діти люблять, мами схвалюють!

Батьки, родичі чи опікуни діток із вимушено переміщених родин, котрі мешкають у Кропивницькому, можуть заповнити анкету - https://7xro.short.gy/M7LLlD - і дочекатися запрошення з інформацією про те, куди можна буде 30-31 травня принести малюнки та, відповідно, отримати подарунки. Інформація надійде тим, хто зареєструється, у вигляді повідомлення на Вайбер.

ЩОБ МИ МОГЛИ НАДІСЛАТИ ВАМ ЗАПРОШЕННЯ, прямо зараз внесіть у свою телефонну книгу номер робочого телефону Гончаренко центру: 050-884-97-16. І реєструйте той номер, на якому у вас є Вайбер.

Реєстрація на участь в акції буде припинена, коли організатори отримають заявки від родин на загальну кількість у 100 дітей.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!