​Український театр: вчора, сьогодні, завтра

24.05.2023
24.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Мистецтво театру не існує само по собі, а складається з різних галузей та ще й вимагає великої творчості, скоординованих зусиль всіх мистецьких сил.

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" запрошує вас на зустріч, яку проведе Сергій Компанієць - Головний режисер Національного мистецького фестивалю "Кропивницький" і 50-го ювілейного фестивалю театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти".


У середу, 24-го травня поговоримо із паном Сергієм про історію, сьогодення та майбуття українського театру (зустріч почнеться о 14:00).
Щоб ми знали, скількох людей очікувати на курсі, заповніть цю анкету - https://7xro.short.gy/BL98gi - і без нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у середу 24 травня, початок - о 14:00 (тривалість кожного заняття - півтори години) за адресою вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі - з правого боку, для орієнтиру - у цій же будівлі працює "Сушимастер").


Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!