​Йога на даху у Гончаренко центрі

27.07.2023
27.07.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Дбати про своє фізичне та психологічне здоров'я можна по-різному. Але робити це потрібно завжди, переконані у Гончаренко центрі Кропивницького. Тож, дякуючи щирій згоді кращих тренерів та тренерок з йоги, пілатесу та стретчингу нашого міста, центр відновлює для відвідувачів фізичні вправи на свіжому повітрі.

Чергову зустріч - у четвер, 27 липня, - проводить відомий інструктор з йоги та цігун, психолог Ожигов Олександр. Початок о 19:00, ввечері - на даху у Гончаренко центрі.Щоб потрапити на зустріч, будь ласка, заповніть коротку анкету:
https://7xro.short.gy/1Kb69H - візьміть з собою каремат, на якому можна займатися, і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у четвер, 27 липня о 19:00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку.

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому, будь ласка, приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. Спеціального взуття для занять непотрібно. Візьміть з собою каремат або килимок, якщо маєте.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!