​Лекція-зустріч із Олексієм Гончаренком

03.08.2023
03.08.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Освітньо-культурний простір “Гончаренко центр Кропивницький” запрошує на публічну лекцію-зустріч, яку проведе засновник мережі освітньо-культурних центрів, народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко – у четвер, 3 серпня о 10.00 у приміщенні центру.

На учасників та учасниць зустрічі чекають цікаві факти, грунтовні коментарі, свіжі думки та сміливі інтерпретації ситуації, а також відповіді на питання про війну, яку веде в Україні агресор та міжнародну підтримку нашої держави.

Увага! Кількість місць обмежена – для участі обов’язкова реєстрація. Заповнюйте анкету і організатори надішлють вам запрошення, нагадування про зустрічі, або іншу інформацію, якщо раптом відбудуться зміни у локації, даті, часі проведення заходу: https://adhr.short.gy/td11De

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій Гончаренко та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!