​Майстер-клас з нагоди Дня Незалежності

22.08.2023
22.08.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Майстер-клас із виготовлення листівки у стилі скрапбукінг із власноруч створеними елементами декору проведуть у вівторок, 22 серпня у Гончаренко центрі пані Юлія Довгейко та пані Марина Кашлакова.

У світі скрапбукінгу існує багато різних стилів та напрямків. Під час цього майстер-класу учасники та учасниці познайомляться з одним із них - він називається «Чисто і просто» (Clean and Simple). Це вишуканий стиль для любителів безпомилкових композицій, - суворий, витриманий, чистий. Прості деталі, білий фон, багато вільного місця, передача емоцій за рахунок яскравих кольорів. Найголовніше в стилі - збалансована композиція!

Цей майстер-клас, як і всі інші заняття у Гончаренко центрі, виключно для дорослих віком 18 років і більше. Всього на майстер-клас буде запрошено 15 учасників та учасниць. У першу чергу тих, хто раніше не брав участі у майстер-класах зі скрапбукінгу у Гончаренко центрі.

Тим, кого запросимо, потрібно буде обов'язково принести з собою:

1) манікюрні ножнички
2) планшетку акварельних фарб
3) щіточку для малювання цими фарбами.

Тож, реєструйтесь і чекайте на персональне запрошення - ми вам зателефонуємо, якщо буде місце - https://adhr.short.gy/XPEAOV - працюємо за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Участь безкоштовна! Початок буде о 14:00.
БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!