​Осінній курс з вивчення англійської мови у Гончаренко центрі

24.08.2023–31.08.2023
24.08.2023–31.08.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр запрошує дорослих віком 20+ на безкоштовний офлайн курс із вивчення англійської мови. Це базовий курс, який підійде для тих, хто хоче в результаті мати рівень Beginner \ Starter (англ. "початківець").


Як потрапити на курс? Заповніть анкету, далі отримайте запрошення у вигляді повідомлення у Вайбері і приходите до Гончаренко центру на пробне заняття. Якщо вас влаштовує рівень та формат навчання, то сплачуєте компанії "Green Country" 550 грн. за книжки та доступ до свого персонального електронного кабінету (за саме навчання ви нічого не сплачуєте).


Вчитель на курсі - Дмитро Шульга. Ви зможете обрати, в яку групу записатися - або на заняття, які будуть починатися о 14.00, або о 16.00. В одну групу набираємо 20-25 людей. Тривалість уроку - година і двадцять хвилин, щотижня - два уроки (щопонеділка та щочетверга). Заняття почнуться 31-го серпня.

Для того, щоб організатори знали, скількох людей чекати, просимо заповнити цю просту онлайн форму - https://adhr.short.gy/Yahbss - і приходьте на пробне заняття - у четвер, 24 серпня о 14.00 або о 16.00, відповідно до вашого вибору, за адресою вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх).


Важливо: Без пробного заняття ви не потрапите на курс! Якщо у вас питання - напишіть у Вайбер чи Телеграм за номером: +380508849716.

Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!