​Сакральна архітектура Кропивницького: несподівані загадки

30.08.2023
30.08.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Які несподіванки приховують у собі будинки Кропивницького? Що таке сакральна архітектура і у чому її особливість? На ці питання і не тільки дасть відповідь спів-авторка книги "Портал в історію міста" Оксана Гончарова під час лекції у середу, 30 серпня в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр Кропивницький" (початок зустрічі о 16.00).


Про спікерку: Оксана Гончарова закінчила факультет іноземних мов Педагогічного університету. Працювала за фахом, займалася журналістикою та досліджувала історію рідного краю, має публікації у місцевій пресі, історико-краєзнавчому альманасі "Інгульський Степ" та загальноукраїнських онлай-виданнях. Пані Оксана ретельно досліджує архітектуру Кропивницького та готує до видання книгу про будинки й портали міста.

Щоб організатори знали, на скількох людей очікувати, запишіться, будь ласка - https://adhr.short.gy/MuOHSH - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте 30 серпня о 16:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Участь безкоштовна!

БЕЗПЕКА
: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!