​Харчування: вуглеводи та глікемічний індекс

20.10.2023
20.10.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує у п'ятницю, 20 жовтня о 16:00 на лекцію, яку проведе Олег Бондаренко, консультант зі збалансованого харчування міжнародного рівня. Пан Олег підготував виступ на тему "Харчування: вуглеводи та глікемічний індекс", і поділиться з присутніми своїми знаннями і баченням того, які ж це саме причини.


Щоб організатори знали, скільки людей завітає, і могли у разі потреби поінформувати вас про зміни у графіку, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://adhr.short.gy/570keM - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у п'ятницю, 20 жовтня о 16:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі збоку, для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!