​Як залишатися гарними батьками та не зіпсувати стосунки з дітьми?

27.10.2023
27.10.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Виховання дитини – це трудомісткий і непростий процес, який займає все життя. Саме тому важливо знати, як не зіпсувати стосунки із дітьми. Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує дорослих у п'ятницю, 27-го жовтня о 16:00 на зустріч, яку проведе психотерапевт, практикуючий у гештальт підході, Сергій Самусенко, щоб поговорити на цю тему.


Пан Сергій наразі навчається на другій ступені у Національній Асоціації гештальт-терапевтів України (НАГТУ), проходить спеціалізацію "Робота з дітьми у гештальт підході". З колегою він веде группу для підлітків, має власну індивідуальну практику. Його досвід особистої терапії — більш п'яти років.


Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - http://surl.li/mkxny - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у п'ятницю, 27-го жовтня о 16:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!