​Триндець, але я можу його проживати!

15.11.2023, 13:00
15.11.2023, 13:00

Ми часто чуємо і самі бажаємо: "Тримайтеся!". А чи правильно розуміємо цей заклик? Якщо це про стримування наших почуттів, то попереду тільки стан вигорання і депресія. Як проживати всі почуття і робити це конструктивно, з турботою про себе та про інших - це і буде темою зустрічі у "Гончаренко центрі" , яку проведе психологиня Оксана Клименченко у середу, 15 листопада (початок о 14:00, тривалість - біля півтори години).


Усі емоції нормальні, питання лише в тому, чи вміємо ми їх помічати, приймати (без сорому, самокритики, провини) та проживати без шкоди для себе і оточуючих. Тож, запрошуємо на лекцію із елементами самодослідження на тему: "Триндець, але я можу його проживати. Як впоратися з хронічним стресом і не розвалитися". Пані Оксана Клименченко - психологиня з більш ніж двадцятидворічним досвідом практичної роботи, сімейна консультантка, сертифікована психотерапевтка у методі Позитивна психотерапія. Членкиня Української Спілки психотерапевтів та WAPP (Всесвітня Асоціація Позитивної психотерапії).

Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/hqTgCK - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у середу, 15 листопада о 14:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!