​Давайте вчити Правила Дорожнього Руху разом?!

05.12.2023
05.12.2023

Безкоштовний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху, основ законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та основ керування транспортним засобом стартує у Кропивницькому - на базі освітньо-культурного простору "Гончаренко центр". Навчання на курсі проводитиме викладач вищої категорії, засновник «Школи водійської майстерності» - пан Олександр Косенко. Він працює у сфері підготовки водіїв та водійок із 1984 року, а власну школу заснував дванадцять років тому.


Нагадаємо, що влітку Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Зрозуміло, що автошколи у Кропивницькому і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР та практики водіння. Але середня тривалість такого навчання - біля 100 годин, а вартість - кілька тисяч гривень. Тож, щоб спробувати свої сили і зрозуміти, чи ви вже готові грунтовно вчити правила, ви можете прийти на безкоштовний курс із десяти занять (вони будуть двічі на тиждень, щовівторка та щоп'ятниці).

Перше, ознайомче заняття відбудеться у вівторок, 5 грудня і почнеться о 13:30. Щоб у Гончаренко центрі знали, скільки стільців ставити для відвідувачів зустрічі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/ewOqe1Gq - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

До речі, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на цей курс. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання!

Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!