​Курс безпеки дорожнього руху

29.03.2024
29.03.2024
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Безкоштовний офлайн-курс, присвячений безпеці дорожнього руху, стартує у Кропивницькому - на базі освітньо-культурного простору "Гончаренко центр".

Навчання на курсі проводитиме Олег Кондратенко - інструктор з водіння та викладач теорії у Школі з підготовки водіїв "Автопрофі". Він має 14 років досвіду викладання і десять років досвіду роботи як інструктор. Курс складатиметься із п'яти занять - кожне відбуватиметься по п'ятницям і триватиме годину-півтори. Теми, які будуть розглянуті на курсі, це загальні положення і терміни щодо безпеки дорожнього руху, відносини водіїв і пішоходів, будова автомобіля, проїзд перехресть та особливості доріг у Кропивницьому.

Старт навчання - 1 березня о 14:00, і далі по п'ятницям - п'ять тижнів поспіль. Щоб отримати запрошення на заняття, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/ewOqe1Gq - і чекайте на повідомлення у Вайбері.

Організатори передбачають, що бажаючих буде багато, а місць на курсі у групі всього 30, тому без запрошення у Вайбері від Гончаренко центру, будь ласка, не приходьте. Запрошені будуть найбільш мотивовані та готові відвідати всі п'яти занять на курсі. Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!