Музична терапія від гурту "Анатомія Стихій"

02.04.2024
02.04.2024
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує бажаючих послухати музику, поспівати, пограти на музичних інструментах, навіть якщо ніколи не грали, і поскладати пісень у вівторок, 2 квітня о 17:30 разом із музикантами гурту "Анатомія стихій".

Щоб організатори знали, скільки інструментів підготувати, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням - https://cutt.ly/pwKBaVBU - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте за адресою вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх).

Музику "Анатомії стихій" слухайте на їх YouTube каналі, а за новинами музикантів слідкуйте в Інстаграм-профілі гурту. Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! ДУЖЕ ВАЖЛИВО: Будь ласка, не приводьте дітей з собою на заняття для дорослих у Гончаренко центр у Кропивницькому. У нас нема укриття. Тож, ми не можемо нести відповідальність за перебування дітей та підлітків у нашому центрі протягом занять, навіть якщо поруч знаходяться їхні батьки чи опікуни.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!