​Жіноче підприємництво: Нові можливості

23.06.2024
23.06.2024

Проект «Нові можливості для українських жінок та молоді» стартує на Кіровоградщині та буде втілюватися громадською організацією «Прес-клуб реформ» і Естонським центром інформації та гендерних досліджень (ENUT) за фінансування Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) у партнерстві із органами місцевого самоврядування та системою освіти області у 2024-2025 роках.

Перший компонент програми - це підтримка жіночого підприємництва. У його рамках організатори та організаторки запросять до участі у проєкті 30 жінок, котрі об'єднаються у кілька Команд успіху та будуть протягом півроку зустрічатися раз на місяць, щоб підтримувати одна одну та обмінюватися знаннями і досвідом - на шляху до відкриття власної справи чи зміни професійної парадигми.

Громадська організація "Прес-клуб реформ" забезпечить учасниць навчальними матеріалами, простором для зустрічей Команд успіху, можливістю отримати консультації з питань SMM (просування у соціальних мережах), а також проведемо для учасниць проєкту два конкурси - перший буде на поїздку до Таллінна, а другий - на розробку бізнес-проєктів.

Якщо жінка протягом наступних шести місяців планує почати власну справу на Кіровоградщині, або змінити професійну парадигму, вона може подати заявку на участь у проєкті через гугл-форму - https://cutt.ly/0epWi09sКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!