​Навчіться рятувати життя та надавати першу допомогу

03.07.2024
03.07.2024
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У ситуації війни вміння надавати першу медичну допомогу стає надзвичайно важливим і може врятувати не тільки ваше життя, а безліч інших людських життів. В умовах обстрілів, яким піддається і Кропивницький, маючи навички надання першої допомоги, ви можете зберегти життя собі та близьки до прибуття фахівців.


У зоні конфлікту, яка зараз поширюється на всю країну, може бути багато травматичних ситуацій, таких як поранення від вогнепальної зброї, вибухів, обвалів тощо. Вміння надавати першу медичну допомогу дозволить вам ефективно реагувати на такі ситуації та зменшує ризик смертності - і дорослих, і дітей.

Тому Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів «Патріот» запрошує городян та городянок на тренінг-практикум із надання першої медичної допомоги, який відбудеться у середу, 3 липня і триватиме з 14:00 до 18:00 у приміщенні освітньо-культурного простору "Гончаренко центр Кропивницький".

Разом із тренеркою Оленою Кочнєвою ви засвоїте правила першої допомоги, напрацюєте відповідні навички і навчитеся діяти самостійно у критичних ситуаціях, допомагати дорослим та дітям. Буде і теорія, і практика на манекенах.

Заняття безкоштовне, але за бажанням ви зможете зробити благодійний внесок на користь Ради учасників бойових дій «Патріот». Всі зібрані кошти йдуть на закупівлю медикаментів для наших захисників та захисниць!

Щоб ми знали, на скількох людей готувати матеріали, заповніть цю анкету - https://cutt.ly/R1U8dYL - і без нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у середу 3 липня о 14:00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі - з правого боку, під вивіску, з фасаду будівлі - для орієнтиру, - працює "Сушімастер").


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ми не припиняємо заняття, але рекомендуємо вам піти в найближче укриття поруч - або у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка". Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, Президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за ним у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!