Навіщо дихати? Щоб жити, бо мозок слухає легені!

03.07.2024
03.07.2024
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує бажаючих на захоплююче заняття, де ви дізнаєтесь більше про дихальні практики у когерентному ритмі та вправи за методикою "Дихання-Тіло-Розум".

Дата та час: Вівторок, 2 липня о 15:00
Місце: Гончаренко центр, вул. Велика Перспективна, 4а
Тривалість: Біля 1,5 години

Заняття проведе сертифікована вчителька вправ ВВМ – Наталія Таран. Наталія має великий досвід у проведенні дихальних практик, які допомагають покращити фізичне та ментальне здоров'я.

Вправи за методикою "Дихання-Тіло-Розум" поєднують м’які фізичні рухи з контрольованими дихальними вправами, які допомагають полегшити широкий спектр фізичних і психологічних проблем, включаючи тривогу, напруження, депресію, посттравматичний стресовий розлад, фізичний біль. Ці вправи можуть стати дієвим інструментом самодопомоги!

Дихання-Тіло-Розум (якщо англійською, то "Breath-Body-Mind", або BBM) - це терапевтична практика, яка була створена Річардом П. Брауном, доктором медичних наук та доцентом кафедри клінічної психіатрії Колумбійського університету, і Патрисією Гербарг, докторкою медичних наук та доценткою кафедри клінічної психіатрії Нью-Йоркського медичного університету.

Приєднуйтесь до нас, щоб навчитися ефективним методам управління своїм станом, знизити рівень стресу та підвищити загальний рівень енергії! Відчуйте користь дихальних практик на власному досвіді!

Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/Vffnzq - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у вівторок, 2 липня о 15:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!