Кемпінг-парк "Крилів Сіті"

Категории: Туризм

село Нагірне, Світловодський район, Кіровоградська область

Навесні 2017-го року у селі Нагірне Світловодського району відкрився перший у регіоні кемпінг парк "Крилів сіті". Тут відвідувачам пропонується відвочинок у невимовно мальовничому місці - на березі Кременчуцького водосховища, на "перешийку", який з`єднує "Велику землю" із півостровом "Гора Московська (Страж гора).

Довжина півострова - три кілометри, ширина - півтора, територія є природнім заповідником, де мішані ліси перетинаються глибокими ярами, а широкі лани вкриті залишками чорноліських городищ та скіфськими курганами. Обрамлюють гору окопи та фортифікації часів другої світової війни і вдалині видно острови "Пташиний базар" (заказник, місце гніздилища рідкісних птиць) та "Обеліск" (одна із головних висоток, яку брали при "битві за Дніпро"). Тут з води, місцями, виринають залишки древнього міста Крилів, яке згадується ще у Київському літописі 13 ст.

Тоді, поруч із найбільшими містами нашої країни, місто Крилів мало Магдебурське право (право на самоврядування), і саме у вязниці Крилова, перед втечею на Запоріжжя, перебував Богдан Хмельницький. Вціліла після затоплення частина міста раніше звалася "Лагерне" через розміщення тут військових Керасирського та Пандурського полків, в одному з яких, зокрема, служив поет О. Фет.


У кемпінг-парку організовано парковку, туалети, вмивальники, по периметру розміщенно цивільні сміттєві баки, волейбольну та футбольну площадки, дитячий майданчик, місце для наметового містечка, пляжну зону, територію для караванерів та автокемперів. У парку діє заклад громадського харчування (презентує фішки гастрономічного туризму: юшку, рибу гарячого копчення, шашлик, салати - усе то готується на відритому вогнищі з місцевих інгрідієнтів за місцевими рецептами).


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Дім для безпритульних будує "Милосердя"
Телефон: 073-007-007-8
Egor C.Пиццерия "La Vita"
Конечно ничего общего с итальянской, вы лучше посмотрите как она выглядит приготовленная именно итальянцем в…
Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…