Штрудельна "Ferdinand"

Категории: Кафе

вулиця Івана Похитонова, 7/77

Кропивничанка Анна Кривонос створила першу у місті штрудельну. Заклад «Ferdinand» мав відкритися 25 лютого. І хоча повномасштабне вторгення змусило відкласти плани, але не змусила їх скасувати. Тож, вже у червні у 2022 році у ЖК «Ковалівському» з’явилося місце, де можна насолодитися штруделями з різними смаками, кавою, сінабонами та морозивом.

Анна каже: ідея створити щось смачне та з атмосферою затишку була давно.

«Ідея створити сімейний заклад виникла років 7 тому. Ми з чоловіком хотіли створити дуже затишну кав’ярню, в якій люди себе почуватимуть, як вдома. Потім думали, чим виділитися і вирішили, що нашою «родзинкою» будуть штруделі. Ми були в Італії, Австрії, коли повернулися додому, то не знайшли такої смакоти в місті. У Австрії штруделі бувають з яблуками. Ми вирішили додати від себе декілька варіацій штруделів», - розповідає Анна.

І справді, наразі тут є три види солодких та стільки ж солоних штруделів. Бажаючі солоденького можуть скуштувати штруделі з яблуками, вишнею та горіхами, а також сезонний: малина з заварним кремом. Також тут пропонують солоні штруделі: з куркою та грибами, сирний, а також з лососем. Адреси штрудельної «Ferdinand»: вулиця Івана Похитонова, 7/77 (ЖК «Ковалівський») та вулиця Попова, біля будинку 15/18 (на зупинці біля «Файномаркету»).

Джерело: Сайт "Дозор"


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!