Система замовлень і доставки Mister. Am

Категории: Доставка еды

тел.: (066) 1 400 500 та 095 90 38 198 (Дмитро)

Время работы:

Цілодобово

Mister.Am - це сучасна система замовлень і доставки "під ключ", яка через мережу internet залучає для кафе-ресторанів клієнтів, сприяючи зростанню виручки, і при цьому заклади не несуть жодних додаткових витрат і ризиків.Клієнти-споживачі ж отримують зручний інструмент для замовлення з гарантією вчасної-якісної доставки найсмачніших страв і напоїв з найпопулярніших закладів міста.

Система працює на основі комплексного ІТ-рішення через додаток на смартфоні, персональний комп'ютер чи телефон поряд з особливим індивідуальним підходом до кожного клієнта, яким пропонується доступ до інтернет-магазину найсмачніших закладів міста. Якість сервісу забезпечується завдяки кол-центру, спеціалісти якого контролюють вчасне виконання заявки на кожному етапі, підганяють виконавців, працюють з клієнтами, ведуть по кожному статистику...

Вартість позицій в меню Mister. Am відповідає меню-ціннику у кафе-магазині партнера. Оплата доставки по місту складає 40 грн., з додатковою 5-гривневою доплатою, при бажанні клієнта, за доставку під двері. Здійснюють її підібрані і спеціально навчені кур'єри. Для більшої зручності клієнтам пропонується вибір способу розрахунку: готівковий чи безготівковий. Вже в декількох обласних центрах перевірено, що Mister. Am – це ефективно, зручно і класно!

Корисні посилання:

Сайт Mister.Am - www.mister.am

iOS додаток / Android додаток

FacebookMister.Am - Кропивницький


Комментарии

Евгений Дзюбенко14 октября 2017 15:31
1
Был разочарован службой в частности к подходу приема заказа. После оформления заказа на сайте мне перезвонил оператор и спросил от куда я узнал про их службу доставки и есть ли у меня знакомые которые уже оформляли заказ. Когда я по интересовался за чем это нужно он ответил - " мы хотим быть уверены что вы заберете заказ и не оставите нас без денег". Потом он предложил оплатить половины стоимости курьеру. Вы только по думайте вы заказываете еду и ожидаете что получите заказ где-то через час, а нет с начала к вам приедет курье за деньгами потом поедет в ресторан и только после этого ваш заказ НАЧНУТ готовить. Я очень часто заказываю еду на дом и первы раз сталкиваюсь с таким бредом
Ответить
Дмитро Савранський13 декабря 2017 19:46
0
Вітаю Вас, Євгене!
Впевнений, що розчарування Ваше тимчасове і стосується лише оформлення описаного замовлення. У зв'язку з цим мушу роз'яснити окремі моменти функціонування сервісу.
1. Наші оператори зобов'язані цікавитися у нового клієнта джерелом отримання інформації про сервіс, адже це допомагає раціонально використовувати рекламний бюджет.
2. Збір інформації по знайомим, які користувалися сервісом, є вимушеним кроком, адже вже були неодноразові факти відмови і несплати клієнтами за замовлену продукцію. Для мінімізації відповідних ризиків і запроваджене це опитування.
3. Відносно сплати половини вартості замовлення, то стосується така вимога лише нових клієнтів і лише при вартості замовлення більше певної суми. Запровадження цієї процедури теж вимушене.
Сподіваюсь на розуміння і користування нашим смачним і зручним сервісом!
З повагою, регіональний директор сервісу Д.Савранський
Ответить
Ольга Волобаева 3 февраля 2020 11:51
0
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо контактный телефон? Спасибо!
Ответить
Артем Бузько26 май 2021 01:42
0
Зробив замовлення в додатку Mister.Am
При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі 50 гривень та здійснив оплату онлайн через приват24.
Після цього мені зателефонувала оператор Mister.Am і повідомила, що вона заборонила мені використовувати мій кешбек.
Як мені це розуміти?
Я відмінив своє замовлення.
Кошти не повернули.
Я був постійним клієнтом сервісу Mister.Am, але після такого сервісу більше немає бажання ним користуватись.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!