Тематичний Брейн-ринг “Що ви знаєте про своє здоров’я?”

26.06.2013
26.06.2013

Кіровоградський прес-клуб реформ запрошує на турнір з брейн-рингу, присвячений проблемам репродуктивного здоров’я. Захід проводиться в рамках проекту "Здоров'я жінок Кіровоградщини" Всеукраїнської програми "Здоров'я жінок України".

Турнір відбудеться у середу – 26 червня - і розпочнеться о 16.00 Контактна особа: Ольга Гріднєва: 050-4716516. Бажано попередньо повідомити про участь команд у довільній формі на електронну адресу press.club.kr@gmail.com На переможців та учасників чекають приємні сюрпризи!

Читайте також:
Тепер достовірну інформацію про планування сім’ї можна отримати онлайн


ДОВІДКА: Програма “Здоров’я Жінок України”, що виконується Інститутом досліджень і тренінгів ім. Джона Сноу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, працюватиме в пілотних регіонах України, а також на національному рівні протягом п’яти років (2011-2016 рр.). Програма спрямована на захист репродуктивного здоров‘я українських жінок і сімей шляхом покращення використання сучасних методів контрацепції як альтернативи не планованим вагітностям і пов‘язаним із ними абортам. Серед пріоритетів програми - створення можливостей для жінок і пар приймати поінформовані рішення щодо планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, покращення знань постачальників послуг з сучасних методів планування сім’ї, а також їх клінічних і консультативних навичок, а також допомога у створенні національного і регіонального політичного середовища, сприятливого для планування сім’ї і репродуктивного здоров’я.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Valeriy I.Кінний клуб "Terra Equina" запрошує на тренування
Меня как то раз лошадка сбросила с себя.Что-то ей не понравилось. Хорошо,что оказался рядом травмпункт Оболони…
Елена .Кредит для камікадзе
Дякую за вашу працю. Я подивилася виставу у місті Тростянець. Все було просто казково; море емоцій. Ви показали…
Вікторія .Церква Святої Параскеви у селі Люшнювате
Від імені сайту дякую за теплий відгук!