Студія "Пан Тюльпан" відкриває Садовий центр

29.03.2014
29.03.2014

Після зими, яка, на щастя, була не такою вже й холодною, кіровоградська ландшафтна студія "Пан Тюльпан" відкриває Садовий центр - у суботу 29-го березня за адресою: вулиця Орджонікідзе, 2а. На продаж пропонуються плодові саджанці, хвойні рослини та листяні дерева, декоративні кущі в колекція квітучих рослин.

Відкриття садового центру на вулиці Орджонікідзе 29 березня стане значною подією для жителів міста. На відкритті садового центру всі присутні зможуть побачити яскраву святкову програму, виграти цінні подарунки, а також порадувати себе вдалими покупками.

І це не дивно , уже більше 12 років ландшафтна майстерня «Пан Тюльпан» є незамінним помічником не тільки садівників - аматорів, а й усіх підприємств працюючих у цій сфері.

Величезний вибір плодових, ягідних та іншихкультур, а також супутніх товарів дозволить зробити всі покупки в одному місці. Тут ви можете придбати плодові саджанці., хвойні та вічнозелені рослини, листяні дерева, декоративні кущі, колекцію квітучих рослин, насіння овочів та квіті та супутні товари. Унікальне поєднання європейських та українськихтрадиційвозелененні!

Щоб оцінити всі переваги садового центру, вам потрібно проїхатинавулицюОрджонікідзеіпрогулятисяпоторгово-виставочному майданчику. Відкриття відбудеться 29 березня о 13:00.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…