Школа європейських студій в Україні

09.03.14, 7:46

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на сьому сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine). Сьома сесія відбудеться з 2 по 6 квітня 2014 року в Одесі та буде зорієнтована на учасників із південних регіонів України. 

Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

-          дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;

-          глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, безпека, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи майбутньої Угоди про асоціацію тощо);

-          дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу  та його держав-членів, а також з провідними експертами й науковцями;

-          створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.


Хто може взяти участь?  Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із самої Одеси, а також із Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей та Автономної Республіки Крим (цільові регіони 7-ї сесії).


Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.Як взяти участь? Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.


Кінцева дата подання заявок – 18 березня 2014 року, 23:00. Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб із цільового регіону. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.


Про проект EU Study Days: EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.


Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі.


У 2013 році в Києві вже відбулися чотири перші сесії EU Study Days. Сесії відбулися в березні, квітні, травні та червні 2013 року. В жовтні у Дніпропетровську відбулася п’ята сесія EU Study Days, у листопаді пройшла шоста сесія Школи у Львові.


У 2013-2014 навчальному році в регіонах України відбудуться ще дві п’ятиденні навчальні сесії. Одна сесія пройде на півдні України, і ще одна – на сході України.


Більше інформації про Школу, інформацію про минулі сесії та відео і конспекти деяких лекцій ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com) чи на її сторінці в мережах Facebook та Vkontakte.


 

Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30. Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!