Welcome to England, але й про писанки не забуваймо

16.04.2014
16.04.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

У середу 16-го квітня о 14.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка запрошують усіх бажаючих у віртуальну подорож до Великобританії «Welcome to England».

Англія – країна непохитних традицій, старовинних замків, правлячої королівської династії, країна туманів та любителів чаю. Учасники заходу матимуть нагоду дізнатися про традиції цієї країни, познайомитись з Церемонією ключів та здійснити заочну екскурсію до одного з найзнаменитіших замків Англії – Віндзорського. Почути всю інформацію учасники заходу зможуть не лише українською але й англійською мовами.

Того ж дня 16 квітня о 14.15 працівники відділу мистецтв запрошують на захід «Великоднє розмаїття». В рамках заходу відбудеться зустріч з майстринею писанкарства Д.Алєксєєнко. Гостя заходу поділиться секретами майстерності та продемонструє власні роботи.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01Адреса: вул. Декабристів 6\15. Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ