Мотузяне диво від Людмили Люненко

23.04.2014
23.04.2014

У середу 23 квітня о 14.00 у відділі краєзнавства (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського) відбудеться презентація виставки “Мотузяне диво” від Людмили Люненко.

Людмила Миколаївна Люненко представляє вироби, виконані в техніці плетіння з лляного шпагату. Цю техніку для себе майстриня відкрила не так давно, наприкінці 2013 року, але в її колекції вже понад 70 виробів. Це і різні ляльки: попелюшки, україночки, русалоньки, звірята, пташки, казкові персонажі, декоративні підкови, великодні яйця та ще дуже багато всіляких цікавинок.

Людмила Люненко нещодавно приєдналася до майстринь клубу народних ремесел “Ниточка”, які активно її підтримують та допомагають порадами. Вироби з лляного шпагату — це гарний подарунок для друзів та стильний декор для оздоблення оселі. Запрошуємо всіх кіровоградців та гостей міста переглянути виставку, яка працюватиме протягом місяця у відділі краєзнавства (ІІІ поверх, кімната 309) обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського.

Завітайте до нас! Вхід – вільний!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!