Конкурс на виробництво кліпу «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році»

02.06.2014
02.06.2014

Проект «Сильніші разом» оголошує конкурс на виробництво невеличкого відеокліпу на тему «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році». Переможець конкурсу отримає головну нагороду – подорож до Стокгольма.Людина, яка посяде друге місце, також отримає приємний сюрприз від проекту Сильніші разом – айпад.

Для участі у конкурсі потрібно:
- Вподобати сторінку Сильніші разом
- Поділитися інформацією про цей конкурс на своїй Facebook-сторінці
- Зняти невеличкий відеокліп на тему «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році»;
- Вислати відзняту роботу на таку адресу: strongtogetherua@gmail.com (у темі листа слід вказати таке: «Матеріал на конкурс від Сильніші разом»)

Для того, аби зняти відео, не обов’язково бути голлівудським режисером. Відеосюжет може бути знятий на: смартфон, айфон, планшет, фліп або інші сучасні пристрої. Тривалість відео – від 1 до 1,5 хвилини.

Найкращі роботи будуть розміщені на сторінці Сильніші разом. Відеокліп на сторінці проекту, який назбирає найбільше «лайків» за конкретний період, стане переможцем конкурсу і буде нагороджений головним призом – подорожжю до Стокгольма. Переліт до столиці Швеції забезпечуватиме наш партнер – Міжнародні авіалінії України FlyUIA. Відеокліп, який посяде друге місце за кількістю вподобань після переможця, буде нагороджений айпадом. Прийом заявок на конкурс триває до 2 червня. 9 червня найкращі роботи, які будуть відібрані професійним журі, з’являться на сайті Сильніші разом. Переможця і людину, яка посіла друге місце, буде визначено 23 червня.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!