​Чемпіонат з пляжного волейболу-2014

28.06.2014
28.06.2014
Дендропарк
Кировоград, проспект Правды, 28

Спортивна молодь Кіровоградщини вже зачекалась того моменту, коли зможе проявити свої вміння в області пляжного волейболу. І нарешті, за ініціативи голови міської організації ПП"УДАР" Лариси ОНУЛ, 28-го червня розпочинається Чемпіонат з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014"! Секрет популярності цієї гри полягає в тому, що волейбол включає різноманітні форми рухової діяльності, розвиває точність і швидкість рухів, сприяє розвитку серцево-судинної нервової, дихальної систем, поліпшенню обміну речовин та зміцненню опорно-рухового апарату! Та на користі для здоров'я прерогативи цієї гри не обмежуються! Визнання, гучні овації вболівальників та солодкий смак перемоги, - все це Вам забезпечено!


Відчувайте насолоду від літа повною мірою, ставайте активними учасниками Чемпіонату з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014"! Заявки на участь приймаються за телефоном: (066) 167-10-06 Початок 28 июня в 9:00.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Евгения .Ресторанный комплекс "МIX"
После недолгой паузы заведение снова готово открыться. Микс обновили и приглашают всех на вечеринку в стиле Хэллоуин…
Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…