​Вітаємо призерів Чемпіонату з пляжного волейболу!

12.08.14, 9:00

На минулих вихідних завершився другий Чемпіонат з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014", який було започатковано за ініціативи та сприяння голови міської організації ПП "УДАР" Лариси ОНУЛ! Протягом шести тижнів ті, хто забажали відчути насолоду від літа повною мірою та стали активними учасниками Чемпіонату, боролись за почесне звання переможців. Із 25 чоловічих та 12 жіночих команд до фіналу змогли дійти лише кращі гравці, які наполегливо йшли до досягнення мети.

З вітальним словом на урочистій частині нагородження виступив представник Корпорації «ХХІ Століття» - Михайло Кісельов, який зазначив у своїй промові: "Вже другий рік поспіль Чемпіонат з пляжного волейболу успішного проходить у кіровоградському Дендропарку поряд з іншими спортивними заходами, такими як: Кроссфіт, Стрітбол та пляжний футбол. Це свідчить про те, що в пріоритеті Корпорації "ХХІ століття" та її генерального директора Лариси Онул, здоровий спосіб життя та активний відпочинок молоді, якому вона всіляко сприяє."

До вітального слова приєднався президент Федерації волейболу Кіровоградської області Дмитро Янчук та організатор змагань - В'ячеслав Сушенко. Тож, і ми вітаємо призерів Чемпіонату з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014"!

Чоловіки:

І місце - Бершацький Олександр та Лисий Роман;
ІІ місце - Хомич Олександр та Чучак Андрій;
ІІІ місце - Янчук Дмитро та Сатула Володимир.

Жінки:
І місце - Грицюк Наталля та Молодченко Олеся;
ІІ місце - Орлова Інга та Тарутіна Діана;
ІІІ місце - Рудкевич Анна та Прокопчук Олександра.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…