​Запрошуємо до участі в Майстерні європейської політики

30.06.2014
30.06.2014

Які перспективи євроінтеграції України в найближчі роки? Якими мають бути новітні підходи до політичної діяльності в сучасній Україні? Яка діяльність представників громадянського суспільства наразі є найбільш важливою? Як відбуватиметься оновлення української політики? Відповіді на ці та інші актуальні питання знайдуть учасники Майстерні-2014.

Інститут політичної освіти розшукує успішних та активних людей віком від 25 років, які досягнули успіхів в підприємницькій, управлінській, державній, науковій, громадській або іншій діяльності та готові зробити крок до впровадження європейських демократичних підходів в політичній сфері.

- Ми вважаємо, що суспільство потребує нових, про-європейськи орієнтованих політичних лідерів, а освітні заходи є запорукою компетентної та практичної роботи, - говорить один із організаторів майстерні - Сашко Солонтай. Тому ті учасники, які пройдуть конкурсний відбір, матимуть змогу відвідати три трьохденних семінари на території України за участі кращих фахівців в сфері державного управління, міжнародних відносин, політичної освіти, роботи медіа, впровадження соціальних проектів тощо, а також отримають допомогу в реалізації власних політичних проектів між навчаннями.

По завершенню, кращі учасники пройдуть тижневе закордонне стажування в країнах ЄС. Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням, консультаційною підтримкою. Відкриття та перший етап Майстерні відбудеться в м. Києві 24-26 липня 2014р., другий та третій – наприкінці 2014р. Завершальний, четвертий етап (візит до країн Європейського Союзу) – запланований на початок 2015 р.

Умови участі:
- заповнена анкета учасника;
- рекомендація від організації чи особи, яка Вас рекомендує до участі
- коротке есе про найбільші успіхи та досягнення в житті, які на Вашу думку можуть засвідчувати необхідність відібрати саме Вас в Майстерню європейської політики – 2014;
- реєстраційний внесок 650 грн. (у випадку перемоги на конкурсі з відбору);

Повний пакет документів надіслати до 30 червня 2014 року на електронну пошту office@ipo.org.ua, в темі листа вказати «Maysternya-2014».

Контакти: 044-278-55-43, Інститут Політичної Освіти
050-384-57-62, Вадим Трюхан
050-372-5-100, Олександр Солонтай
096-131-63-68, Ірина Чайка

Довідка: Інститут Політичної Освіти щороку здійснює набір 35 осіб в навчальну групу «Майстерня європейської політики». Учасники проходять три освітніх семінари на території України, а в проміжках між ними реалізовують власний політичний проект . За підсумками семінарів та реалізації проектів, кращі учасники відвідують країни Європейського Союзу. Учасники Майстерні європейської політики 2012 року переймали досвід перетворень колишнього соціалістичного табору та вступу Угорщини та Словаччини в Європейський Союз. Учасники 2013 року відвідають Угорщину, Словаччину та Польщу в червні 2014 року.

Потенційний склад відбіркової комісії: Андрій Странніков, Вадим Трюхан, Любомир Грицак, Оксана Однорал, Сергій Богданенко, Олександр Солонтай, Олег Рибачук (якщо буде згода Трюхана), Олена Черниженко, Світлана Яворська та Віталія Дерябіна.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!