Запрошуємо до участі в проекті: «Епоха нових лідерок»!

28.02.16, 10:00

Мета проекту - забезпечити формування нових лідерок, шляхом здобуття навичок та знань, а також отримання рекомендацій, яким чином реалізувати себе в умовах сучасного суспільства.

В межах програми учасниці зуміють: здобути нові навички та знання, як краще реалізуватись жінці у ХХІ ст.; побороти власний страх та стереотипи перед тим, що ти можеш усе; отримати рекомендації, яким чином можна за допомогою новітніх технологій реалізувати себе в суспільстві.

У проекті дівчата візьмуть участь у: 1. двох тренінгах, що відбудуться у м. Львові: Управління життям у нових умовах інформаційного суспільства; Нові форми реалізації жінки у ХXI столітті. 2. круглому столі/дискусії на тему: «Жінка та інформаційні технології. Можливості та перспективи».

Умови участі у проекті: до участі запрошуються молоді дівчата віком від 15 до 25 років; участь у проекті безкоштовна; учасницям потрібно заповнити анкету до 07.03.2016 кількість місць обмежена (25 осіб), тому пріоритет матимуть учасниці, що швидше і повністю заповнили анкети. Приєднуйтесь до нашої групи у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/eraofnew/ та Блогу проекту: https://www.facebook.com/groups/eraofnew/

Зареєструватися у проекті можна за посиланням. Місце проведення : м. Львів. Детальнішу інформацію отримають відібрані учасниці. Проект реалізується в рамках Програми «Перший крок до успіху» за підтримки Українського Жіночого Фонду. Контакти - ГО Агенція європейських інновацій sh.maryna8333@gmail.com 0976566809



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!