Прес-тур для журналістів у Петрівський район

11.07.2014
11.07.2014

Сектор туризму управління охорони культурної спадщини, розвитку музейної справи та туризму Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністраці запрошує кіровоградських журналістів у прес-тур - інформаційну поїздку по території Петрівського району. Тема акції - "У пошуках духовності". Дата проведення: 11 липня 2014 року. Контактний телефон: (0522)24-53-66.

У програмі -
зустріч із головою Петрівської райдержадміністрації, головою районної ради та начальником відділу культури райдержадміністрації, огляд районного музею історії, експозиції раритетної техніки та районного будинку культури, візит до могили капітана війська Запорізького Сави Cамодриги та до Свято-Хресто-Воздвиженської церкви (с.Іскрівка), зустріч із настоятелем храму протоієреєм Василієм та візит до джерел святого Миколая та святої Великомучениці Параскеви, а також огляд пам'ятки індустріальної архітектури "Іскрівське водосховище" та готельно-розважального комплексу Country club "Маєток" (смт Петрове).

Також у рамках прес-туру відбудеться засідання "
круглого" столу на тему "Перспективні напрямки розвитку туризму в Петрівському районі. Надання послуг у сфері сільського "зеленого" туризму".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!