Поїхали у Петрівський район шукати духовність!

15.07.14, 14:00

Саме під такою назвою днями пройшов рекламно-інформаційний тур на території Петрівського району - за участі журналістів, представників туристичних підприємств області. Організував тур Департаментом культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

У рамках програми туру учасники відвідали районний музею історії та виставку раритетної сільгосптехніки, відвідали місце імовірного поховання капітана війська Запорізького Сави Самодриги (Сави Чалого), побували на екскурсії до Свято-Хресто-Воздвиженської церкви с.Іскрівка, а також джерел святого Миколая та святої Великомучениці Параскеви.

На завершення туру на території готельно-розважального комплексу "Country club "Маєток" в смт Петрове відбулось засідання "круглого" столу на тему: "Перспективні напрямки розвитку туризму в Петрівському районі. Надання послуг у сфері сільського "зеленого", в якому брали участь голови територіальних громад району, успішні господарі садиб, представники спілки розвитку сільського "зеленого" туризму в Кіровоградській області, підприємства, організації та особи, зацікавлені у розвитку даного виду туризму на території району.

автор - Ірина Салова – завідувач сектору туризму департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!