​Схід-Захід: Редакції за обміном

30.07.2014–01.08.2014
30.07.2014–01.08.2014
Кіровоградський прес-клуб
Кіровоград, вул. Чикаленка 1-а

З 30 липня до 1 серпня 2014 року у Кіровограді відбудеться прес-візит журналістів із західних регіонів України, якийорганізовує та проводить міжнародна громадська організація «Інтерньюз Україна» - у рамках проекту «Схід-Захід: Редакції за обміном».

- Такі міжрегіональні обміни журналістів між півднем/сходом та заходом України мають на меті сприяти діалогу між регіонами, а також розумінню контексту роботи одних та інших, що є особливо важливим на сьогодні, - переконана виконавчий директор Міжнародної громадської організації Інтерньюз Україна Наталя Педченко. Про це пані Наталя пише у листі на голову Кіровоградської ОДА, пропонуючи провести зустріч із журналістами.

Під час триденного візиту журналісти із західних регіонів України відвідають провідні редакції Кіровограда, обговорять з місцевими колегами стандарти журналістики та проблеми медіа-сектору у регіоні, а також зустрінуться із представниками влади та громади регіону. Під час цих зустрічей планується обговорити питання відкритості органів державної влади та особливості їх взаємодії із медіа, що є важливим елементом демократичного суспільства.

Для детальнішої інформації щодо прес-візиту, будь ласка, звертайтесь до Вікторії Талашкевич, координатора Кіровоградського прес-клубу – партнера даного проекту МГО «Інтерньюз Україна» за тел. +38 (050) 321 39 19.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!