​Схід-Захід: Редакції за обміном

30.07.2014–01.08.2014
30.07.2014–01.08.2014
Кіровоградський прес-клуб
Кіровоград, вул. Чикаленка 1-а

З 30 липня до 1 серпня 2014 року у Кіровограді відбудеться прес-візит журналістів із західних регіонів України, якийорганізовує та проводить міжнародна громадська організація «Інтерньюз Україна» - у рамках проекту «Схід-Захід: Редакції за обміном».

- Такі міжрегіональні обміни журналістів між півднем/сходом та заходом України мають на меті сприяти діалогу між регіонами, а також розумінню контексту роботи одних та інших, що є особливо важливим на сьогодні, - переконана виконавчий директор Міжнародної громадської організації Інтерньюз Україна Наталя Педченко. Про це пані Наталя пише у листі на голову Кіровоградської ОДА, пропонуючи провести зустріч із журналістами.

Під час триденного візиту журналісти із західних регіонів України відвідають провідні редакції Кіровограда, обговорять з місцевими колегами стандарти журналістики та проблеми медіа-сектору у регіоні, а також зустрінуться із представниками влади та громади регіону. Під час цих зустрічей планується обговорити питання відкритості органів державної влади та особливості їх взаємодії із медіа, що є важливим елементом демократичного суспільства.

Для детальнішої інформації щодо прес-візиту, будь ласка, звертайтесь до Вікторії Талашкевич, координатора Кіровоградського прес-клубу – партнера даного проекту МГО «Інтерньюз Україна» за тел. +38 (050) 321 39 19.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ