Презентація книги «Розстріляна просвіта»

30.10.2014
30.10.2014

30 жовтня о 16.00 запрошуємо на презентацію книги Світлани Орел «Розстріляна просвіта». Захід відбудеться у відділі краєзнавства.

У книзі на прикладі трагічної долі кожного з майже вісімдесяти героїв розповідей розкривається панорамна картина нищення паростків всього українського, що становило смертельну загрозу для імперії зла і таки проросло через колимські морози радянського тоталітаризму в буйний цвіт народу-творця незалежної соборної суверенної Української держави.

Книга видана в Центрально-Українському видавництві. Розрахована на істориків, краєзнавців, широкий загал читачів.

Запрошуємо краєзнавців, письменників, творчу інтелігенцію та усіх небайдужих до історії України та долі українського народу.

Орел (Бондар) Світлана Василівна народилася 29 березня 1965 року в м. Новомиргороді Кіровоградської області. Закінчила Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка , факультет журналістики.

Працювала завідуючою сектором учнівської молоді в газеті "Молодий комунар", кореспондентом газети "Народне слово", редактором газети "Думка".

Член Спілки Журналістів України з 1993 року. Голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта”.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!