Серія ігор «Мафія»

12.11.2014
12.11.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 12 листопада у відділі мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка стартує серія ігор «Мафія» для студентів КДПУ ім.В.Вінниченка. Першу гру відкриє факультет історії та права о 15.00.

Гра «Мафія» вражає своєю складністю і простотою водночас, можливо, тому вона так популярна серед молоді. Все, що потрібно для гри — це колода карт і компанія мінімум 10 осіб + ведучий. З необхідних навичок — логіка, пам’ять, кмітливість, стратегія та артистизм. Втім, навіть якщо цими якостями ви не володієте, ви все одно можете стати учасником захоплюючого процесу. З відвідуванням першої гри, Ви станете її глядачем та матимете змогу записатися й взяти участь у наступній грі.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. 0954712767 Рєзнік Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ