Художня фотовиставка «Погляд-2014»

12.12.2014
12.12.2014
Галерея "Елисаветград"
Кировоград, ул. Пашутинская, 36

Вже традиційно в другу п’ятницю грудня відбудеться презентація фотовиставки «Погляд». Цього разу вона відбудеться у галереї «Єлисаветград» - у п’ятницю, 12 грудня і почнеться о 16.00. Це буде відкриття ХVIІІ Художньої фотовиставки «Погляд-2014», співорганізаторами якої є обласна організація Національної спілки фотохудожників України, фотоклуб «КОЛАЖ» і галерея «Єлисаветград».

Цього року в експозиції представлено більше ста різножанрових фоторобіт 65 авторів, які пройшли конкурсний відбір. Серед авторів є і відомі фотомайстри і початківці. Учасники надсилали фотороботи , майже з усієї України (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Хмельницький, Кривий Ріг, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Одеса, Кіровоград, Севастопіль та ін.) та з Ізраїлю.

На відкритті буде можливість не тільки побачити та оцінити представлені роботи, а і поспілкуватись з майстрами, гостями з інших міст, також відбудеться урочисте нагородження учасників.

Вхід – вільний! До речі, на наступний день - на Андрія, 13 грудня - відбудеться фотопленер, учасники якого пройдуться вулицями Кіровограда.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!