​Календар знаменних дат: Д. Кабалевському – 110!

26.12.2014
26.12.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Запрошуємо із 26 грудня у Відділ мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка - там буде представлено книжкову виставку «Календар знаменних дат: Д. Кабалевському – 110».

Дмитро Борисович Кабалевський - радянський композитор, педагог та громадський діяч. Композитор створив багато творів у різних жанрах. В його спадщині п'ять опер, ряд кантат, інструментальних концертів, камерних інструментальних ансамблів, багато фортепіанної музики й романсів. Він автор музики до великої кількості театральних постановок й кінофільмів. Переглянувши виставку ви не лише поринете у світ творчості та музики, але й дізнаєтесь про цікаві факти з життя відомого композитора.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка - тел. 0954712767 Рєзнік Тетяна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!