Ексклюзив: Календар "Скарби Кіровоградщини"

27.02.14, 12:00

Святковий календар "Скарби Кіровоградщини", що був підготовлений студією "PhotoArtProject" з нагоди 75-річчя області, це спільний творчий проект, на реалізацію якого було витрачено чимало сил і часу. Талановиті фотографи і дизайнери підготували справжній подарунок до ювілейної дати краю.

Примірник календаря потрапив і до рук одного із засновників сайту "Тусовка" - Вікторії Талашкевич, - яка поділилася своїми враженнями та скрін-шотами сторінок видання:

"- Календар дійсно чудовий. Фото, які розкривають скарби нашого краю - мистецькі, археологічні, природні, - дихають старовиною і самі по собі схожі на дорогоцінності. Заслуговує на повагу та величезна робота, яка була зроблена десятками людей - краєзнавців, керівників музейних установ, очільників районів, політиків, меценатів, - щоб, дивлячись на результат, захоплювало подих. Дуже шкода, що через закриття студії "PhotoArtProject" урочистої презентації календаря "Скарби Кіровоградщини" не буде. Але я вірю, що кожен примірник, підготовлений талановитою командою, потрапить до рук тих людей, до тих установ, які цінуватимуть цей чудовий подарунок до ювілею області".

Фото, зроблені зі сторінок календаря, звичайно, не передають всієї краси і витонченості видання, але дають можливість зрозуміти його концепцію та зміст.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!