Виставка Наталії Пухінди та експозиція на честь Павла Босого

23.01.2015
23.01.2015
Музей мистецтв
Кропивницький, вул. В.Перспективна, 60

Кіровоградський обласний художній музей запрошує у п’ятницю, 23 січня на виставку однієї картини до ювілею члена Національної спілки художників України Наталії Пухінди. Також 23-го січня буде розгорнуто експозицію до відзначення 50 – річчя від дня народження краєзнавця, сценографа, професора театрального мистецтва університету Райєрсон (Торонто, Канада) Павла Босого.


Крім постійної експозиції у музеї можна побачити експозицію до відзначення 200 – річчя від дня народження Тараса Шевченка (1814-1861); експозицію «Театральна палітра художника», яка присвячена 95-річчю Василя Єрьоменка; експозицію «Герої не вмирають!» пам’яті Віктора Голого (1981-2014); експозицію графічних творів Петра Оссовського «Подарунок землякам»; експозицію робіт «Світла ниточка долі» майстрині-вишивальниці Тетяни Протчевої (м. Київ); виставку голограм «Археологічні скарби України»; експозиційний проект - картину Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року».

Вартість вхідного квитка: для дошкільнят – 2 грн., школярів та студентів – 3 грн., пенсіонерів – 4 грн., для дорослих – 6 грн. Вартість екскурсійного обслуговування груп: Оглядова екскурсія: для дорослих – 40 грн., для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 20 грн. Тематична екскурсія: для дорослих – 20 грн., для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн. Музей відкрито для відвідування: Пн. – Чт.: з 9.00 до 18.00; п’ятниця, субота: з 9.00 до 17.00; неділя – вихідний!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!