Представники ЄС в Україні зустрінуться з кіровоградськими активістами та журналістами

05.02.2015
05.02.2015
Кіровоградський прес-клуб
Кіровоград, вул. Чикаленка 1-а

У четвер, 5-го лютого 2015 року о 13:00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу (адреса: вул. 50 років жовтня 1-а) відбудеться зустріч керівника відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса та радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторії Давидової із представниками громадського сектору та журналістами Кіровоградської області.

Під час зустрічі дипломати ЄС обговорять з активістами та журналістами питання, що стосуються ситуації в регіоні, в медіа-сфері, в громадському секторі.

Візит Представництва ЄС до Кіровограда відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua Контактний телефон у Кіровограді - Вікторія Талашкевич, координатор Кіровоградського прес-клубу, телефон +38(050)321-39-19.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ
Александр .Целебное серебряное озеро
Интересно, а кто либо знает микробиологический и химический состав воды этих озёр? Желательно компетентный ответ!…