Серж Лифар: Він належав світу!

01.04.2015–07.04.2015
01.04.2015–07.04.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує з 1 квітня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Бути здоровим – престижно», присвячену Всесвітньому дню здоров’я. Вивчаючи проблему здоров'я в житті сучасного суспільства, знайомлячись з основами валеології, слід розширено та поглиблено розуміти термін предмета «здоров'я». У цьому Вам допоможе література представлена на виставці. Тож завітайте й перегляньте!

Також з першого квітня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Він належав світу», присвячену 110-ій річниці від дня народження Сержа Лифара. Серж Лифар - український балетний танцівник та хореограф, який згодом отримав французьке громадянство. Відомий як один із найвидатніших танцівників XX століття. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття». Постаті Сержа Лефара й присвячена книжкова виставка.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!