Павутина над планетою: Інтернет!

02.04.2015–11.04.2015
02.04.2015–11.04.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує з 2 квітня у Відділ сприяння технічній творчості молоді - там буде оформлено книжкову виставку «Павутина над планетою: Інтернет». В повсякденній мові слово Інтернет найчастіше вживається в значенні Всесвітньої павутини і доступної в ній інформації, а не у значенні самої фізичної мережі. Також вживаються терміни Всесвітня мережа, Глобальна мережа чи навіть одне слово Мережа, Іне́т, Тенета тощо. Переглянувши виставку Ви можете дізнатися неймовірно цікаві факти.

Також з 5 квітня у відділі абонементу буде оформлено книжкову виставку «Обличчя української історії: Пилип Орлик». Виставка присвячена 305-річчю від обрання гетьманом України Пилипа Орлика, українського державного і військового діяча, гетьмана України, автора першої Конституції України. Про життя видатного гетьмана, про значення Конституції 1710 року для розвитку нашої країни користувачам розкажуть книги та журнали з книжкової виставки.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!