«Креативна середа»: Вечір дуетів

22.04.2015
22.04.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

22 квітня 2015 року з 18.00 до 20.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка радуватиме своїх відвідувачів черговим вечірнім концертом в рамках бібліопроекту «Креативна середа».

Підтримка творчообдарованої молоді є невід’ємною складовою у роботі нашої бібліотеки. З метою популяризації читання та організації змістовного дозвілля молоді бібліотекарі кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім..О.М.Бойченка організували бібліопроект «Креативна середа».

Кожен вечір проекту цікавий та неповторний. Цього разу на кіровоградців чекає «Вечір дуетів». У заході прийматимуть участь дуети молодих кіровоградських виконавців: Максима Кондратенко та Михайла Нідзельського, відомі у нашому місті як «вуличні музиканти» та Колі Папуші й Ксенії Чеканової - неодноразових учасників різноманітних заходів Кіровограда.

Музика – це дивовижний засіб залучення людей до добра, краси й людяності. Тож талановита й обдарована молодь Кіровоградщини подарує заряд добрих емоцій й позитиву виконуючи ліричні та енергійні пісні.

Окрім концерту до уваги відвідувачів заходу будуть представлені книжкова виставка «Золотий Кіровоградський краю – Батьківщини частка степова», виставки творчих робіт «М’яка іграшка власноруч» та «І розквітає бісер навесні». Тож справжніх любителів читати й творити власними руками декоративні речі запрошуємо до перегляду.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!