Розкажіть дітям про героїчні вчинки прадідів та ціну Великої Перемоги

06.05.2015–07.05.2015
06.05.2015–07.05.2015
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара запрошує 6-8 травня на заходи, що присвячені до 70-тої річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

У середу 6 травня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться урок читання «Діти-герої II світової», під час якого бібліотекарі розкажуть про героїчні вчинки звичайних дітей. Також 6-го травня о 14 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено музично-літературну композицію «Уклонімося доземно ветеранам». Під час заходу, школярі переглянуть відеоролик «Подвиг героїв безсмертний», дізнаються про героїчні вчинки наших прадідів та ціну Великої Перемоги. Також діти познайомляться з літературою на воєнну тематику, представленою на книжковій виставці: «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо» та зможуть взяти участь у майстер-класі з паперової флористики «Мак - квітка миру».

У четвер, 7 травня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до 70 річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбудеться концерт “Пісні воєнних років єднають покоління…». У п'ятницю 8 травня о 14 годині у відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться презентація робіт учасників обласного туру сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!