Конкурс малюнку «Наше майбутнє»

13.05.2015
13.05.2015
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

Громадські організації міста запрошують дітей та підлітків взяти участь у загальноміському конкурсі малюнку «Наше майбутнє». Творчість прикрашає і возвеличує людину. Тому ми хочемо разом прикрасити цей світ і зробити його красивішим і краще загальними стараннями дорослих і майбутнього покоління - наших дітей!

Нагородження переможцiв вiдбудеться на загальноміському святі 16 травня «Ніч музеїв» в обласному Краєзнавчому музеї м Кіровограда. Призи та дипломи вiд "Ротарi клуба Кiровограда" отримають дiти, чиї роботи займуть 1-3 місце у двох вiкових категорiях: 5-10 рокiв та 11-15 рокiв. Один з учасників конкурсу отримає спеціальний приз від Кіровоградської галереї «Єлисаветград». До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня білборди міста прикрасять роботи і фото дiтей.

На титульному листі конкурсної роботи обов'язково потрібно вказати: назву роботи, прізвище та ім'я автора. На зворотньому: навчальний заклад, клас, контактний телефон автора. Конкурсні роботи необхідно принести в Краєзнавчий музей за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 40, в робочі години музею: з 09:00 до 16:00, не пізніше 16:00 13 травня 2015. дітей.

Організатори конкурсу: Кіровоградське відділення Всеукраїнської Академії Універсології, Благодійна організація «Благодійний фонд "Наша Родина", Кіровоградська обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів« Серце Матері», Благодійна організація «Благодійний Фонд «Берегиня Миру», Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, Ротарі-клуб Кіровоград, Регiональний корпус мiста Кiровограда релiгiйної громади «Армія спасіння».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Евгения .Ресторанный комплекс "МIX"
После недолгой паузы заведение снова готово открыться. Микс обновили и приглашают всех на вечеринку в стиле Хэллоуин…
Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…