Дитячий кулінарний батл у ресторані "Шинок"

17.05.2015
17.05.2015
Ресторан української кухні "Шинок"
Кіровоград, вул. Маршала Конєва, 5а

Популярний кіровоградський ресторан "Шинок", в якому вже понад рік кожну неділю тривають дитячі кулінарні майстер-класи, починає новий проект! Мова про дитячий кулінарний батл, іншими словами - змагання! У рамках батлу поміж собою за звання кращої та призи (безкоштовне відвідування наступного майстер-класу) змагатиметься 3-4 команди (залежно від того, скільки діток прийде на батл). Об'єднання у команди проходитиме шляхом жеребкуванням, а дітки віком до п'яти років будуть розподілені у команди рівномірно, щоб сили були однакові.

Організатори змагання будуть раді бачити у складі журі ведучу рубрики "Страсти по еде" у журналі "Ланруж" Вікторію Заболотну, одного з координаторів об'єднання "Кулінарна Сотня Кіровоградщини" Олену Коряк, ведучих рубрики "Смачно" у програмі "Ранкова Кава" Ірину Константінову та Галину Артеменко-Тимко, а також лідера обласної молодіжної організації "Центр громадянської освіти і виховання професійно-технічної освіти" - Вікторію Алєксеєвець.

Журі оцінюватиме смакові якості, оформлення (подачу) страви та швидкість приготування. Власниця ресторану "Шинок" Наталя Слобода вважаєе, що це найголовніші критерії у підготовці будь-якої страви, і розповідає, що й сама, беручи кухарів на роботу, у першу чергу вимагає, щоб страви були смачні, гарно оформлені і швидко приготовлені (саме у такому порядку!).

Тож, не пропустіть - у неділю, 17-го травня, початок об 11.00. Вартість участі для дитини - 50 гривень. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та забронювати участь дитини за номерами: 050-569-14-75, або 068-796-15-88 або 099-213-05-37. Ресторан працює по вулиці Маршала Конєва, 5-а (район Пацаєва, зупинка біля магазину "Старт").Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ