SocialChangeLab - конкурс інноваційних проектів

23.05.2015–24.05.2015
23.05.2015–24.05.2015

Громадська організація “Інтерньюз-Україна” за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів запрошує активістів до участі у SocialChangeLab – конкурсі інноваційних ініціатив з соціальною складовою для підтримки вимушених переселенців та жителів південно-східних областей України. Захід відбудеться 23-24 травня 2015 року у Києві. За результатами конкурсу Інтерньюз-Україна обере три найуспішніші проекти та підтримає їх грантами.

Мета проекту – сприяти соціальній інтеграції переселенців і вирішенню їхніх нагальних потреб шляхом пошуку і реалізації інноваційних ідей і технологічних рішень.

Члени журі оберуть три ідеї проектів, які отримають гранти, консультаційну та управлінську підтримку для їх реалізації.

Грантовий фонд: 36 000 грн для кожного проекту.

Всього до участі у конкурсі запрошуються 40 активістів. Взяти участь у заході можуть представники будь-якої сфери і жителі будь-якої області.

Який формат участі в конкурсі?

Потенційні учасники запрошуються до участі у двох форматах:

Формат участі “У мене ідея!”. Учасники реєструються на подію з ідеєю проекту, який вони хочуть реалізувати. Організатори відбирають учасників на основі ідей. Ці команди (2-3 учасники) змагатимуться за перші два гранти; Формат участі “Мені пощастить!”. Учасники не мають власної команди з 2-3 людей, й прийдуть на подію з бажанням знайти команду безпосередньо на заході. Такі команди змагатимуться за третій грант

Упродовж двох днів учасники випрацюють плани реалізації ідей, створять прототипи рішень та презентують їх. Фіналістів обиратиме журі, до складу якого увійдуть представники громадського сектору, лідери волонтерських ініціатив та автори інноваційних проектів.

Якою може бути тематика проектів:

Інформаційно-комунікаційна: проекти з вирішення проблеми доступу до інформації для внутрішньо переміщених осіб щодо можливостей працевлаштування, житла, освіти тощо. Яка ініціатива може бути: мобільний додаток, інформаційний ресурс, платформа, інший комунікаційний інструмент); Культурна: проекти з вирішення питань інтеграції і порозуміння, етичних проблем (наприклад, виставки, події, поїздки, інші інтеграційні проекти); Гуманітарна: проекти з вирішення конкретних потреб переселенців – житло, медицина, робота, освіта, побут (наприклад, залучення фінансування, спонукання активістів та волонтерів для допомоги).

Дати проведення SocialChangeLab – п’ятниця та субота 23-24 травня 2015 року, з 09.30 до 18.00.

Учасникам із регіонів організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують проживання і харчування.

Умови участі

Для участі необхідно заповнити ОНЛАЙН-АНКЕТУ http://bit.ly/changelab_reestr. Увага! Якщо ви подаєтеся командою (не більше 3 людей) – анкету заповнює лише ініціатор групи.

Учасники відбираються на конкурсних засадах. Термін подачі заявок: до 15 травня 2015 року. Результати відбору будуть повідомлені 18 травня 2015 року.

Контакти: Юлія Бабко, координатор програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”, jbabko(at)internews.ua, (063) 710 13 96

Довідка:

Конкурс SocialChangeLab реалізується в рамках інформаційної кампанії “Ми різні, ми разом” за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Основна ідея проекту – сприяти єдності країни через інтеграцію вимушених переселенців до місцевих громад, а також створити умови для майбутньої реінтеграції нині окупованих територій. Для досягнення цього проект має такі завдання: через матеріали про життя вимушених переселенців в регіональних містах показати роль волонтерів в інтегруванні переселенців, дати можливість висловитися корінним жителям та переселенцям; прослідкувати зміни, розглянути та розвінчати стереотипи, побудовані російською пропагандою; показати, що Україна єдина, незважаючи на відмінності.

З деталями інформаційної кампанії “Ми різні, ми разом” можна ознайомитися за посиланнямКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!