​Екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість оголошені пріоритетами Національного конкурсу ІТ-проектів EGAP CHALLENGE

10.11.16, 12:00

9 листопада 2016 року у Кабінеті Міністрів України оголошено про старт другого циклу Національного конкурсу ІТ-проектів EGAP Challenge, метою якого є запровадження нових інструментів е-демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності. Конкурс, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Прем’єр-Міністра України.

"Сьогодні можна впевнено сказати, що влада, бізнес та міжнародні організації об’єднались задля розвитку е-демократії в Україні. Від сьогодні громадські організації або активісти, волонтери або ІТ-спеціалісти зможуть легко прийняти участь у прозорому та ефективному Challenge, отримати нові знання та компетенції, а головне вагому фінансову та технічну підтримку", - повідомив Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань е-урядування.

«Швейцарія підтримує цю ініціативу з огляду на глибокі традиції та успішний досвід функціонування прямої демократії в нашому суспільстві. Ми вбачаємо великий потенціал у використанні новітніх інформаційних технологій для підсилення ролі громадян у розбудові власного майбутнього», - зазначив Хольгер Тауш, Директор Швейцарського бюро міжнародного співробітництва.

Другий цикл конкурсу, що проходитиме впродовж листопада 2016 – травня 2017 року, націлений на відбір та підтримку ІТ-проектів у чотирьох пріоритетних напрямах: екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість. Стартовий призовий фонд становить 2 млн грн. та призи від партнерів, серед яких Open Data Institute, Innovabridge, Cisco, IBM, Intel, Denovo, ГО «Електронна Україна».

EGAP CHALLENGE – дворічна ініціатива в рамках програми EGAP, що передбачає визначення найбільш актуальних напрямів, інформування та навчання цільової аудиторії, організацію серії креативних вікендів та ідеатонів для відбору найкращих ідей та ІТ-рішень в обраних напрямках. Відібрані рішення пройдуть інтенсивну інкубаційну програму, після чого конкурсна комісія обере переможців, які отримають кошти на розробку та впровадження свого ІТ-рішення.

Перші креативні вікенди для відбору команд заплановані на грудень 2016 року (за новинами та оголошеннями в рамках конкурсу слідкуйте на http://egap-challenge.in.ua/)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…