У форматі лівої руки!

13.08.2015
13.08.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Серед цікавих свят світу існує особливий день - Міжнародний день шульги, який відзначається щорічно з 1984 року. День шульги покликаний привернути увагу суспільства до проблеми перенавчання ліворуких дітей (вчителями чи батьками) писати правою рукою, що веде до психологічних травм, і виробників побутових товарів, дизайнерів - до необхідності враховувати зручності шульги.

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка підготувалась до свята по особливому організувавши 13 серпня з 10.00 до 12.00 «День шульги» (в рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем).
В рамках акції на відвідувачів чекають тематичні книжкові виставки, незвичні тестування, цікаві сюрпризи та особливий досвід – можливість відчути себе шульгою.

Книжкова виставка «Відомі особистості – шульги» та інтерактивна дошка «Цікаві факти про шульг», розкажуть про видатних ліворуких політиків, письменників, художників і музикантів світу та маловідомі факти про шульг.
За допомогою спеціального тестування усі бажаючи зможуть визначити свою право- або ліворукість виконавши ряд цікавих вправ та пройшовши психологічне тестування. Усі учасники тестування гарантовано отримають цікаві призи.

Для створення позитивного настрою працюватиме музичний майданчик, музика на якому, звучатимуть лише у виконанні «ліворуких» музикантів!
Також для усіх лівшів, що цього дня завітають до бібліотеки діятиме спеціальна пільга на запис до книгозбірні. Тож запрошуємо усіх бажаючих разом з нами провести цей день у особливому форматі – «форматі лівої руки».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!